Produkt dnia
MAPA TURYSTYCZNA PIENINY od Czorsztyna po Jaworki
MAPA TURYSTYCZNA PIENINY od Czorsztyna po Jaworki

7,00 zł

6,67 zł

szt.
JEZIORO ROŻNOWSKIE  i okolice
JEZIORO ROŻNOWSKIE i okolice

7,00 zł

6,67 zł

szt.
Producenci
Koszty dostawy

Większość produktów oferowana w sklepie znajduje się w naszym magazynie. Czas przygotowania zamówienia do wysyłki to maksymalnie 1-3 dni robocze. Zazwyczaj wysyłka następuje tego samego dnia - po zaksięgowaniu płatności. W przypadku usług na zamówienie czas dostawy ustalany jest indywidualnie. Koszty przesyłek są podawane automatycznie podczas dokonywania zakupu. Wysłanie zamówienia przez klienta jest równoznaczne z zaakceptowaniem obowiązującego kosztu dostawy. Zamówienia wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską. Koszt przesyłki zależy od dostawcy. 

Oferujemy trzy możliwości dostawy:

a) Pocztą Polską – 9,00 zł
d) Firma kurierska - 16,00 zł,
c) Odbiór osobisty.

Dla płatności przelewem na konto:
Rachunek bankowy BS 67 8813 0004 2001 0000 7230 0002

Przy zakupach za kwotę ponad 150,00 zł - przesyłka GRATIS. Odbiór osobisty zakupionego towaru w siedzibie naszej firmy w Piwnicznej-Zdrój, Rynek 1, w godz. 8.00 - 16.00 (tel. 18 4464470).
Warunki dostawy obowiązują na terenie Polski.

Prosimy o sprawdzenie przy odbiorze przesyłki czy opakowanie nie zostało uszkodzone, czy nie naruszono taśm i zabezpieczeń. W przypadku wątpliwości prosimy nie przyjmować przesyłki bądź też otworzyć przesyłkę w obecności dostarczającego i spisać odpowiedni protokół oraz pilny kontakt ze sklepem.

CZAS DOSTAWY
Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl